lili
Rekord v komentechZDE
Reklamy piš pouze ZDE
Úryvek z mé knihyZDE

Vítej na blogu hanamontana2009. Ať se ti tu líbí.

Reklamy piš pouze ZDE

Chceš spřátelit? Zapiš se ZDE

Zanechte mi tady hezký koment!!!

Září 2010

Seznam Dílů - 1. a 2. série - animace

27. září 2010 v 12:56 | bibi |  H2O Obrázky
1.SÉRIE

2.SÉRIE

Lenka životopis

26. září 2010 v 17:25 | lili |  Harry Potter - Životopisy a obrázky
Lenka chodí do stejného ročníku ve škole čar a kouzel v Bradavivích jako Ginny Weasleyová se kterou je i velmi dobrou kamarádkou. Lenka je velice upřímná dívka, ale je také velice střeštěná, proto si u svých spolužáků vysloužila přezdívku Lenka Střelenka. S Lenkou se poprvé setkáme v Bradavickém Expresu v dílu Harry Potter a Fénixův řád. Lenka celou dobu stojí po boku Harryho a jeho přátel a ze všech sil se snaží porazit vládu Lorda Voldemorta.
Spolu s Harrym, Hermionou, Ronem, Ginny a Nevilem se vydala na ministerstvo kouzel zachránit Siriuse.
V sedmém díle je unesena smrtijedy do sklepa domu Malfojových(protože její otec psal do Jinotaje, ať lidé věří Harrymu),kde se později setká s  Harrym, Ronem a Hermionou a společně(potom, co je Hermiona mučena Belatrix)utečou s pomocí Dobbyho(kterého bužel zabijí)do Lasturové vily, kde bydlí Ronův bratr Billy s Fleur Delacourovou. Poté se objevuje v Bradavicích v bitvě proti Voldemortovi.
V budoucnosti je nejčestěji přpisovaná k Nevilovi.


Ufňukaná Uršula

26. září 2010 v 17:13 | lili |  Harry Potter - Životopisy a obrázky
Jednou, když Tom Rojvol Raddle (Voldemort) otevřel Tajemnou komnatu, potrubím se dostal do dívčích umýváren bazilišek, který Uršulu zabil. Její smrt byla využita k vzniku prvního viteálu (deník Voldemorta). Po smrti Uršula pronásledovala svojí spolužačku Olivii, která se jí vždy nejvíce vysmívala.
Ve čtvrtém dílu příběhu Uršula pomůže Harrymu rozluštit druhý úkol, protože mu poradí, že Cedric tu strčil vejce pod vodu.
V šestém dílu, se chodí do umývárny Uršule vyplakat Draco, když Harry jednou v umývárně použije na Draca kledbu: Sectumsempra (způsobuje hluboké krvácivé rány - vymyslel jí Severus Snape), Uršula začne ječet po celých Bradavicích, že Harry zabil Draca.

Ron

26. září 2010 v 17:10 | lili |  Harry Potter - Životopisy a obrázky
Ron Weasley celým jménem Ronald Bilius Weasley je jedna z hlavních postav, který se objevuje již v prvním díle série o mladém kouzelníkovi Harry Potter. Ron se narodil 1. Března 1980 v čistokrevné kouzelnické rodine Weasleyových. Ron je nejmladší z pěti bratrů a o fous starší než jeho sestra Ginny. Weasleyovy nepatří do bohatší vrstvy kouzelníků, Ron nosí opotřebované pomůcky a obnošené šaty. S Ronem se poprvé setkáme v prvním dílu na nádraží King's Cross když se Harry Potter vydává poprvé do Bradavického Vlaku. Rodinu Weasleyových jednoznačně poznáte podle zrzavých vlasů které se vyskytují skoro u každého mužského potomka. Ron je vysoký, hubený a po obličeji mu skotačí spousta malých pih

Pán

26. září 2010 v 17:07 | lili |  Buffy, přemožitelka upírů
Pán se svými lidmi je v Sunnydale dříve než Buffy.Rád by se dostal ven z podzemí a lovil se zbytkem řádu,ale v podzemí ho drží mocné kouzlo.Pokoušel se otevřít pekelnou bránu,ale místo toho způsobil zemětřesení a on sám zůstal mezi světy.Je velice inteligentní a proto najde hned několik způsobů jak se osvobodit,ale každý z nich je obtížný.Jeho pokusy mu,ale kazí Buffy v té době ještě mladá nezkušená přemožitelka a pár jejích přátel.Když Buffy překazí upírské hody neboli sklizeň,stane se Pánovi trnem v oku.Pán je neúspěchem jako vždy rozladěn a jako nelítostný tyran potrestá své nehodné sluhy.Buffy a Pánovi upíři se spolu několikrát střetnou v boji,ale nedokážou udělat Pánovi radost a zabít přemožitelku.Pán se rozhodne použít pomazaného a tím zničit přemožitelku.Buffy se ho pokouší zastavit.Zabije Luka,který o sobě tvrdí,že to on je pánův nejoblíbenější a tedy i Pomazaný,ale tím se dopustí omylu a Pán dostane Pomazaného.I druhá pánova oblíbenkyně zamře,když ji Angel zabije.Pán se znovu pokusí Buffy zabít,ale znovu je mu odměnou jen neúspěch.S Pomazaným se radí jak ji konečně zabít,když i v proroctví je hlásána jeho výhra a její smrt.V jednom z dílů kde kvůli Cordeliině přání přijede Buffy do Sunnydale pozdě a ne na trvalo,ale jen na prosbu místních bojovníků s upíry, se utká s Pánem a ten ji celkem bez potíží zabije.Vše co se stalo se,ale smaže po zrušení přání.Nakonec se podaří Pomazanému přivést Buffy smířenou s proroctvím o své smrti za Pánem.Ten se s ní utká a vyhraje.Vážně zraněná Buffy v bezvědomí se utopí v louži. Pán vystoupí na povrch a pootevře pekelnou bránu.Buffy však znovu ožije a dostihne Pána. Znovu se utkají u knihovny Sunnydaleské Střední školy pod kterou je pekelná brána.Buffy se podaří pána zabít a ten se rozpadne na prach.

Turok-Han

26. září 2010 v 17:06 | lili |  Buffy, přemožitelka upírů
Turok-Han jsou extra silní a odolní démoni.Lidé měli předchůdce Neandrtálce,tak upířími předchůdci jsou právě Turok-Han. Jsou 100% démoni.Jejich krev není ředěná lidskou krví při jejich zrodu.Jsou silnější než běžní upíři,ale mají stejné slabosti.Denní světlo je zaručeně zničí.Kříže,svěcená voda a kolík do srdce ji neublíží tolik jako běžným upírům. Srdce mají kryté silnějším svalem.Díky těmto výhodám jsou velice odolní,ale ne nesmrtelní.Žijí v Hellmouth(Pekelné bráně) a čekají až je někdo vypustí ven.
Turok-Han

Andrew životopis

26. září 2010 v 17:03 | lili |  Buffy, přemožitelka upírů
Andrew Wells je mladším bratrem Tuckera - který stál za útokem pekelných psů na promoci(ve třetí sérii Buffy).Pravděpodobně navštěvoval Sunnydaleskou střední spolu s Buffy(nejspíš o jeden, nebo dva stupně níže)ale po prvé byl k vidění až v šesté sérii.Spolu s Warrenem a Jonathanem tvořili trio zvané Arch Nemesis, které mělo za cíl zabít přemožitelku a ovládnout Sunnydale.Vůdcem jejich gangu byl Warren Mears.Postupem času se gang stával pořád nebezpečnějším.Warren zabil svou ex-přítelkyni a později i Taru.

Po Tařině smrti Willow ovládla černá magie a Warrena zabyla.Andrew a Jonathan utekli do Mexika.Ale tam byli jen pár měsíců protože je začali trápit podivné sny.Zlo, v podobě Warrena, přimělo Andrewa, aby zabil svho nejlepšího kamaráda Jonathana, a tím by aktivoval starověkou pečeť, Bránu pekel, ležící pod nově postavenou Sunnydaleskou střední školou.

Parta Andrewa chytla a držela ho v domě Summersových.Andrew se snimi za nedlouho spojil a svou jolaitu dokázal tím že, když se ho Zlo snažilo donutit, aby zabil potencionální přemožitelky tak odmítl a spíš se snažil dovědět o Zlu informace, které by jim ve Finálním boji s ním pomohli.V tuto dobu ho začaly přemáhat výčitky že zabil Jonathana a cítil se velice osamělí.K, překvapení se nejvíc spřátelil se Anyou a Spikem.Ve finální bitvě pomáhal bojovat a když se ho 2 ze služebníků snažili zabít, tak je Anya zabila a sama při tom zemřela.


Dawn-životopis

26. září 2010 v 17:01 | lili |  Buffy, přemožitelka upírů
Dawn je magický klíč otevírající brány mezi dimenzemi. Zoufalí kněží nevěděli jak klíč ukrýt, a tak ho vložili do lidského těla, do Dawn. Přidali Dawn do Buffyiny rodiny jako její mladší sestru, všem pak předělali vzpomínky.

Nejdříve nikdo neví, co je Dawn opravdu zač, ale postupem času se to Buffy dozvídá. Snaží se to udržet v tajnosti, ale nakonec to zjišťují všichni. Glorie, bohyně démonů, pátrá po tomto klíči, aby se mohla vrátit do svého světa. Ze začátku se utká s Buffy, ale nezjistí, že Dawn je tímto klíčem. Glorie se je několikrát pokusí neúspěšně zabít.

Dawn těžce nese, že vlastně není skutečná, a na psychice ji nepřidá ani nemoc a následná smrt jejich matky. Rozhodne se ji unést. Buffy Dawn nedokáže ochránit proti síle bohyně.Glorie chce použít Dawninu krev,aby otevřela průchod mezi dimenzemi.Buffy ji zastaví,ale přesto Dawn zraní jiný démon a její krev otevře průchod.Dawn chce objetovat život,protože jen tak se průchod zavře,ale Buffy se objetuje za ni.Dawn má nejblíže k Willow,která se s polu se Xendrem a Tarou o ni stará v době,kdy je Buffy mrtvá.Když se Buffy vrátí zpět začne se o Dawn starat.Z Dawn se stává kleptomanka.S Buffy se snaží překonat finanční i osobní problémy a k tomu boje s démony.Dawn si chce získat respekt své sestry a proto se snaží trochu naučit bojovat.Když se z Willow stane temná Willow uvežní Dawn a Buffy v kryptě s démony,aby ji nemohly zastavit při zničení světa.Dawn se ukáže jako schopná válečnice a pomůže Buffy v boji.Dawn se zdá zamilovaná do Spika,ale to ji zase přejde.Nastoupí na Střední školu v Sunnydale a hned v prvních dnech pomůže zachránit 2 spolužáky před zombie/duchy.Dawn zažije i pár milostných chvil.V jednom z dílů políbí upíra,kterého pak musí zabít,aby se sama zachránila.Málem spáchá sebevraždu v díle kde jsou všechny ženy z jejich domu očarovány kouzlem lásky k Dawninu spolužákovi,aby mu dokázala svou lásku.Dawn sama čelí útoku Prvního zla na jejich dům.První zlo v podobě její matky se snaží rozeštvat Dawn od Buffy. Dawn se stává právoplatným členem týmu.Pomáhá hledat informace o démonech a zabíjet je.Stává se z ní začínající čarodějka a také překladatelka některých starých textů.Když Buffy vezme do domu všechny zbývající potenciální přemožitelky Dawn ji pomáhá se o ně starat.Na chvíli si všichni myslí,že i ona je potenciální vyvolená,ale ukáže se,že ne.Těžko se s tím smiřuje,ale Xender ji uklidní a vysvětlí jí,že i on jako jediný normální člověk v týmu,zná pocit obyčejnosti,který Dawn má.Před finální bitvou se ji Buffy pokusí dostat z města,ale Dawn omráčí Xendera a vrátí se.Po boku Xendra potom bojuje s Turok-Han a několik jich i zabije.Po zničení celého Sunnydale odjíždí s Buffy a zbytkem týmu pryč.Více o ní už v seriálu není.

Willow životopis

26. září 2010 v 16:56 | lili |  Buffy, přemožitelka upírů
Willow se narodila v roce 1982, pochází ze židovské rodiny, její rodiče o ni nejeví moc zájem. Od malička se kamarádila s Alexem a dokonce se do něj zamilovala, ale on ji bral jenom jako kamarádku.
Nakonec se dala dohromady s vlkodlakem Ozzem. Pořád ji to táhlo k Alexovi a toho to nakonec táhlo k ní, ale snažili se nedávat to najevo, protože oba byli zadaní. Nakonec byli přistihnuti Cordy a Ozzem, jak se s Alexem líbají. Její vztah s Ozzem to nakonec přežil. Nakonec se však stejně rozešli, protože Ozz si začal něco s vlkodlačkou Verucou a odešel z města. Willow se z toho dlouho vzpamatovávala.
Willow je velmi inteligentní a po smrti Jenny dokonce učila její třídu. V Jennyině počítači našla složky o magii a začala se o ni zajímat. Na vysoké se zkamarádila s Tarou, která byla taky členkou skupiny Wicca. Tara ji učí magii a nakonec se do sebe zamilují.
Po nějaké době si ale Tara myslí, že Willow používá magii až moc (byla už totiž silnější než Tara, dokázala dokonce oživit Buffy) a pohádá se s ní. Dá jí ultimátum, ale Willow jí hádku vymaže kouzlem z paměti. Tara to zjistila a s Willow se rozešla. Nakonec kvůli ní Willow přestala po nějaké době kouzlit a znovu se dávají dohromady.
Všechno ale pokazí kulka, která patřila Buffy, ale zabije Taru. Willow se ji pokusí oživit, ale nejde to, protože zemřela přirozeně. Willow prahne po pomstě a nashromáždí se v ní obrovské množství magie. Její jedinou myšlenkou je pomsta a následně zničení celého světa. Alex ji ale zachrání a Willow odjíždí s Gilesem do Anglie, aby svou moc zvládla.
Po nějaké době se zase vrací do Sunnydale na Tařin hrob. Najde si i novou přítelkyni, potencionální Přemožitelku Kennedy. Zpočátku se bojí znovu kouzlit, ale nakońec to ovládá a při finální bitvě dokonce změní řád (Jedna Přemožitelka umře, přijde nová > Všechny potencionální Přemožitelky se jimi stanou hned.) pomocí bíle magie a zbraně Přemožitelek, která jí byla svěřena. To dokazuje, že byla jednou z největších čarodějek své doby

Willow

26. září 2010 v 16:49 | lili |  Buffy, přemožitelka upírůAngel nebo Spike?

26. září 2010 v 16:45 | lili |  Buffy, přemožitelka upírů
Já mám ráda oba stejně, co vy?

Sluší to Buffy víc se Spikem...

nebo s Angelem?


Je Angel stejně krásný i takhle...

a Spike takhle?

Nate a Dana

26. září 2010 v 16:36 | lili |  Camp Rock


Bleskovka 0.1

26. září 2010 v 15:42 | bibi |  Ostatní
Ahoj
Jak se máš?
Kolik ti je let?
Máš domácí zvíře?
Miley/Hannah?
Miley/Lilly?
Televize/Počítač?
Estránky/Blog?
Kolikrát už jsi tu byl/a?
Líbí se ti můj blog?
Chceš se spřátelit?
Co chceš na Diplomek?
Tak čauky!

Diplom pro wsetko

26. září 2010 v 15:18 | bibi

Diplom pro wsetko

Doufám, že se líbí.


Chceš spřátelit?

26. září 2010 v 14:59 | bibi |  Ostatní
Chceš spřátelit s mým blogem ? Pokud ano, přečiti si má pravidla a poté vyplň otázky !

  • Kopírování pouze s mým zdrojem !
  • Nespřáteluji s erotickými blogy, nebo se stránkami, které se dlouho době neaktualizují.
  • Pokud pozastavuješ, rušíš blog, či něco jiného, VŽDY mi napiš na blog !
  • Ideálně bys měl/a obíhat alespoň 2x týdně. Pokud to stihneš jen jednou týdě, nevadí.
  • Pokud 14. dní nic nenapíšeš okamžitě si tě mažu!(neplatí, když to nahlásíš)
  • Nepiš na můj bolog žádné vulgární komentáře
Do komentářů napiš :
  • Přezdívka
  • Blog
  • Proč chceš být mým affs